Izolace plochých střech:

Náš tým izolatérů zaměřuje se především na pokládku asfaltových modifikovaných pasů, ale taky na aplikaci systému na bázi měkčeného PVC, pro novostavby i rekonstrukce. Střešní pláště dodáváme dle požadovaných skladeb například: parozábrana, tepelné izolace (polystyren, vata, polyuretanové desky) spádové klíny, klempířské produkty.

Zákazníkům nabízíme bezplatné zpracování cenové nabídky, odbornou aplikaci, kvalitní izolační materiály.

Izolace střech

Střecha je pro každý dům velmi důležitá. Nesprávně navržená nebo nesprávně provedená střecha negativně ovlivní funkci celé budovy. Navíc zvýší i náklady vynaložené na údržbu a opravu po dobu její životnosti. Proto je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém- materiál a způsob realizace.

 

Ploché a lehce zešikmené střechy jsou kvůli svým přednostem během realizace, ale i důvodů nákladů, stále aktuální pro projektování a navrhování budov.

U průmyslových staveb nachází uplatnění především provedení lehké střechy např. Z ocelového trapézového plechu. Ploché střechy se v bytové výstavbě stále více prosazují z důvodu příznivého celkového architektonického vzhledu a velmi dobrých možností při rozdělení vnitřního prostoru.