Sádrokartonářské práce

Společnost NERISTAV s.r.o. pro vás provede veškeré sádrokartonářské práce. Sádrokarton zajišťujeme ve všech jeho formách: desky, příčky, podhledy, bytová jádra, výrobní a průmyslové objekty včetně akustických a protipožárních konstrukcí.

Poskytujeme komplexní služby od odborné konzultace, stanovení cenové nabídky, návrhu řešení, dodání materiálu až po konečnou realizaci. Námi prováděné sádrokartonářské práce jsou kombinací dobře odvedené práce a přijatelné ceny vyplývající z letitých zkušeností s tímto materiálem.

Reference

 

phoca_thumb_l_prumyslova_hala_23

FOTOGALERIE 1

sadokartonsadokarton7

FOTOGALERIE 2

nsk restourace24

FOTOGALERIE 3

20181029_135932

FOTOGALERIE 4

Sádrokatonové konstrukce

Sádrokartonové konstrukce dnes tvoří cca 70% stavebních technologií při výstavbě nových a rekonstrukci starších komerčních prostor. Významný podíl mají sádrokartony ale už i u výstavby rodinného bydlení - důvodem je množství výhod, které sádrokartony přinášejí ve srovnání s tradičním způsobem výstavby interiérů.

Čtěte více >>

Sádrokartonové stropy

Sádrokarton nabízí nekonečné množství originálních řešení v novostavbách a při rekonstrukcích. S jeho pomocí lze vytvářet a dotvářet nápaditý domov, ale také účinně zamaskovat nevzhledné části interiéru, jako jsou nosníky, stupačky, potrubí, křivé zdi a stropy, odpadávající omítka.

Čtěte více >>

Sádrokartonové příčky

Sádrokartonové příčky umožňují libovolným způsobem rozčlenit interiér budov a vytvořit tak ideální prostředí pro práci i bydlení. Oproti klasickým zděným příčkám mají řadu předností, pro něž jsou upřednostňovány prakticky ve všech případech, kdy není potřebná nosná funkce příčky. Díky vlastnostem sádrokartonu je interiér změněn za pár dní, v porovnání s klasickým zdivem navíc čistě a levně.

Čtěte více >>

Půdní vestavby v sádrokartonu

Půdní vestavby, kdy se nevyužité prostory promění v obytné místnosti, jsou výborným způsobem, jak rychle a levně získat prostory k bydlení či pro pracovní účely, aniž bychom museli přikupovat další pozemek nebo řešit inženýrské sítě. Při výstavbě půdní vestavby jen těžko budeme hledat vhodnější technologii pro přeměnu půdních prostor na útulný podkrovní byt, prostornou kancelář či ateliér než je právě sádrokarton.

Čtěte více >>

Protipožarní sádrokarton

Protipožární sádrokarton (často uváděný jako požární sádrokarton) je sádrokarton se zvýšenou odolností proti požáru, který se používá při výstavbě interiérů a sádrokartonových v objektech s předepsanou zvýšenou protipožární odolností.

Čtěte více >>