Sádrokartonářské práce

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce.

Nejdříve si připravíme projekt s rozvrhem všech desek, příček, podhledů. Zkontrolujeme stav bytového jádra a poradíme si s výrobními a průmyslovými objekty včetně vyhotovení akustických a protipožárních konstrukcí.

Naše práce

Sádrokarton, sádrokartonové podhledy a vše ostatní jako skládačka

Poskytujeme komplexní služby od odborné konzultace, stanovení cenové nabídky, návrhu řešení, dodání materiálu až po konečnou realizaci. Námi prováděné sádrokartonářské práce jsou kombinací dobře odvedené práce a přijatelné ceny vyplývající z letitých zkušeností s tímto materiálem.

Cenová kalkulace zdarma!
Kontaktujte nás telefonicky +420 773 244 233 nebo přes kontaktní formulář

#
Sádrokatonové konstrukce

Sádrokartonové konstrukce dnes tvoří cca 70% stavebních technologií při výstavbě nových a rekonstrukci starších komerčních prostor. Významný podíl mají sádrokartony ale už i u výstavby rodinného bydlení - důvodem je množství výhod, které sádrokartony přinášejí ve srovnání s tradičním způsobem výstavby interiérů.

Čtěte více >>
#
Sádrokartonové stropy

Sádrokarton nabízí nekonečné množství originálních řešení v novostavbách a při rekonstrukcích. S jeho pomocí lze vytvářet a dotvářet nápaditý domov, ale také účinně zamaskovat nevzhledné části interiéru, jako jsou nosníky, stupačky, potrubí, křivé zdi a stropy, odpadávající omítka.

Čtěte více >>
#
Sádrokartonové příčky

Sádrokartonové příčky umožňují libovolným způsobem rozčlenit interiér budov a vytvořit tak ideální prostředí pro práci i bydlení. Oproti klasickým zděným příčkám mají řadu předností, pro něž jsou upřednostňovány prakticky ve všech případech, kdy není potřebná nosná funkce příčky. Díky vlastnostem sádrokartonu je interiér změněn za pár dní, v porovnání s klasickým zdivem navíc čistě a levně.

Čtěte více >>
#
Půdní vestavby v sádrokartonu

Půdní vestavby, kdy se nevyužité prostory promění v obytné místnosti, jsou výborným způsobem, jak rychle a levně získat prostory k bydlení či pro pracovní účely, aniž bychom museli přikupovat další pozemek nebo řešit inženýrské sítě. Při výstavbě půdní vestavby jen těžko budeme hledat vhodnější technologii pro přeměnu půdních prostor na útulný podkrovní byt, prostornou kancelář či ateliér než je právě sádrokarton.

Čtěte více >>
#
Protipožarní sádrokarton

Protipožární sádrokarton (často uváděný jako požární sádrokarton) je sádrokarton se zvýšenou odolností proti požáru, který se používá při výstavbě interiérů a sádrokartonových v objektech s předepsanou zvýšenou protipožární odolností.

Čtěte více >>

Proč vybrat nás?

icon-1

Profesionální
tým specialistů

icon-2

Zajištění
kvality práce

icon-3

Dodržování
termínů

icon-4

Rozumné
ceny

Recenze zákazníků

Neristav mi zařídil kompletní rekonstrukci rodinného bytu. Vše proběhlo rychle a bez jediného problému. Mohu jedině doporučit.
Jana K.
Obrovské díky Neristavu! Kancelářské prostory naší firmy jsou naprosto úchvatné, rekonstrukce proběhla skvěle.
Petr D.
Nechali jsme si postavit dům, práce byla od A do Z provedena přesně podle našich požadavků a bydlí se nám perfektně.
Anežka L.

Máte dotazy?

Obraťte se na naše specialisty* * Zdarma a nezávazně